31 Ekim 2013 Perşembe

KEÇE LAVANTA ÇANTALARI

Nikah şekeri olarak yapıldı, kapağı çıtçıtlı ve içinde lavanta var. 6x8 cm ebatlarında kullanılabilir çantalardır. Magnet olarak da kullanılabilir. Kendim içinde yaptım ve bozuk para cüzdanı olarak kullanıyorum.
Renk ve süsleme sınırı yoktur. İstenilen renklerde yapılabilir ve istenilen süsleme yapılabilir. İsteğe göre ebatı da değişebilir.
Satın almak isteyenler BURAYA24 Ekim 2013 Perşembe

KEÇE İĞNELEME MAGNET KELEBEKLER

Keçe iğneleme tekniği ile yapıldılar. Biz nikah şekeri olarak hazırladık ama buz dolabı süsü, broş, taç, toka , kapı süsü yapımında malzeme ve evin çeşitli yerlerinde aksesuar olarak da kullanacağız:) 
İsteğe göre renk değişimi yapılabilir. Boyutları satın alacak kişinin isteğine göre değişkenlik gösterebilir.
Satın almak isteyenler BURAYA11 Ekim 2013 Cuma

KAKTÜSLERİM


Çok severek başladığım, bayıla bayıla tamamladığım birçalışma :) 20 farklı tonda yeşil renk iplik vardı baya uğraştırıcı desenlerdi. Her kaktüsün gönlümdeki yeri ayrı :)
İsreğe göre tek ya da 2 li 3lü de işlenebilir.Satın almak isteyenler DÜKKAN a


8 Ekim 2013 Salı

GERİ DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI ( ANA KUZUSU PANO)

Çocuk odaları için yapmıştım ama büyüklerden de ilgilenen oldu :) yapımında, çikolata kutusu, kuru dallar, ip ve kınnap kullandım. Bu çalışmamdan sipariş vermek isteyen olursa yapımında çikolata kutusu değil de yeni bir malzeme kullanabiliriz :))
 Ben tam bir geri dönüşüm çalışması olmasını istedim onun için kendi panomu öyle yaptım. Yapımında kullandığım iplerden birinin adı ana kuzusuydu :) panonun adını ana kuzusu koydum.
Satın almak isteyenler DÜKKAN a2 Ekim 2013 Çarşamba

YÜN KUTUSU

Kartopu yünlerinin düzenlediği yarışmaya katılmıştım bu kutu ile ve ilk 50 ye kalmıştım :) Bu kutuyu kendim kullanıyorum ama isteğe göre yenisi yapılır :) Ve tabi renk, süsleme değişiklikleri de yapılabilir.
Satın almak isteyenler BURAYA